Home
 • ,

  23 lietas, kuras sapratīs tikai tie cilvēki, kuriem patīk pavadīt laiku vienatnē

   

  4.       Brauciens uz klusu, vientuļu vietu, kaut kur starp kalniem vai pie jūras krasta – šī ideja kā pavadīt atvaļinājumu Jums šķiet vislabākā.

  5.       Jums labpatīk plānot patstāvīgu braucienu, jo Jūs zināt, ka būsiet īpašajā garīgā līdzsvara stāvoklī, sapņosiet, klausīsieties mūziku un lasīsiet cauru diennakti.

  6.       Kad cilvēki saka, ka viņi nevar paēst vienatnē restorānā – kā tas vispār ir? Tas ir viens no vienkāršākajiem dzīves priekiem! Ēdiens? Labi. Grāmata? Labi. Nav sarunu? Lieliski.

  7.       Mīlnieka sliktākā rakstura iezīme priekš Jums ir pārmērīgs uzbāzīgums. Jums ir nepieciešama sava telpa kā gaiss, kas nepieciešams elpošanai. Tas ir svarīgi. Bet kāpēc viņiem visu laiku jābūt blakus?

  8.       Pat ja Jums ir šausmīgi daudz darba, Jums vitāli nepieciešams atrast dažas stundas sev, lai vienkārši nezaudētu saprātu (un, lai uzturētu savas attiecības ar apkārtējiem veselīgas un laimīgas).

  9.       Vienīgais cilvēks, ar kuru Jums var būt harmoniskas attiecības ir tas, kuram arī patīk pavadīt laiku vienatnē.

  10.   Ja jautātu Jūsu paziņām, lai viņi apraksta Jūs vienā vārdā, lielākā daļa pateiks: neatkarīgs (-a).

  11.   Jums ir attīstīta intuīcija, jo Jūs protat klausīties sevī.

  12.   Tai laikā, kad cilvēki apkārt necieš palikt vienatnē, Jums tas gan sagādā prieku. Jūs neizjūtat nepilnvērtību vai vientulību, ja dzīvojat viens.

  13.   Parasti Jūs vienmēr esat darba procesā pie kāda projekta, un parasti tas ir kaut kas radošs, un Jūs jūtat satraukumu, ja Jums nebija iespējas strādāt pie šī projekta pietiekoši ilgu laiku.

  14.   Jums labpatīk sarunāties ar cilvēkiem aci pret aci, tad saruna izdodas saturīgāka un dziļāka.

  15.   Jūs esat novērotājs un Jums patīk „no malas” novērot cilvēkus un censties saprast viņu ieradumus.

  16.   Laiks, kas pavadīts vienatnē ar sevi, sniedz Jums sajūtu, ka neesat zaudējuši pamatu zem kājām.

  17.   Jums patīk lietains un auksts laiks, jo ir tik patīkami lasīt, saritinoties kamoliņā zem plediņa, pasildīties pie kamīna, radīt kaut ko jaunu vai vienkārši skatīties kā pa logu notek lietus pilieni vai pielīp sniegpārslas.

  18.   Jau Jums nenāk prātā filozofiska rakstura globāli jautājumi, tad tas nozīmē, ka ar Jums kaut kas nav kārtībā.

  19.   Jau esat pavadījuši pietiekoši daudz laika vienatnē, tad atrašanās starp cilvēkiem Jums arī radīs prieku, jo Jūs nedomāsiet, ka veltīgi tērējat laiku.

  20.   Drīzāk Jūs ietu pārgājienā vai uz pludmali vienatnē nekā ar kādu. Nevar teikt, ka Jums nepatīk atrasties starp cilvēkiem, vienkārši patstāvīga pieredze ir interesantāka.

  21.   Protams, ir jautri dzert vīnu ar draugiem, bet atkorķēt pudelīti garas dienas beigās un patstāvīgi izgaršot satura buķeti? Tas ir 100% ideāli.

  22.   Ceļošanas laikā Jums patstāvīgi patīk apskatīt ievērojamās vietas, bez programmas un ekskursijām. Jūs cenšaties skatīties uz pasauli bez sveša viedokļa pieskaņas.

  23.   Tā sajūta, kad draugs pēdējā brīdī pazvanīja un atcēla satikšanos… Jā, jā, tieši tas ir vienkārši lieliski! Tagad Jūs varat šo laiku veltīt iemīļotām nodarbēm.

  Pievienot komentāru


  Aizsardzības kods
  Atjaunināt

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.