Apliecinājumi
 • ,

  NOTARIĀLAIS APLIECINĀJUMS

  Apliecinām pases, laulības apliecības, dzimšanas apliecības, miršanas apliecības, diploma, atestāta, liecības, apliecības, pilnvaras, tiesas sprieduma, līguma, protokola, medicīniskās izziņas, deklarāciju, citu dokumentu no visdažādākajām iestādēm (VSAA; PLMP u.c.) tulkojumus jebkādās valodās.

  Tulkojuma notariālais apliecinājums ir, kad tulkojumu ar savu parakstu apliecina tulkotājs un tā parakstu apliecina LR zvērināts notārs.

  Lai dokumenta tulkojumu varētu apliecināt notariāli, dokumenta oriģinālam ir jābūt pilnībā noformētam un juridiski pareizam.

  Dokumenta oriģinālam jāsatur šāda informācija:

  ·         dokumenta autora nosaukums;

  ·         dokumenta izveides datums;

  ·         dokumenta izveides, izdošanas un parakstīšanas vietas nosaukums;

  ·         paraksts (-i).

  Zvērināts notārs nav tiesīgs pieņemt notariālai apliecināšanai juridiski spēkā neesošus vai nepareizi noformētus dokumentus, piemēram, dokumentu uz vairākām kopā sastiprinātām lapām ar acīmredzamām lapu atvienošanas pazīmēm, ārvalstu dokumentu bez attiecīgas legalizācijas u.c., tai skaitā personu apliecinošus dokumentus ar fotogrāfiju.

  Papildus informācija par dokumentu noformēšanu atrodama 1996.gada 23.aprīļa MK noteikumos Nr.154 "Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas noteikumi".

  Dokumenta tulkojuma notariālais apliecinājums ir iespējams gan pie oriģināla, gan pie apliecinātas kopijas. Jebkurā gadījumā tulkošanas birojā ir jāiesniedz dokumenta oriģināls vai tā notariāli apliecināta kopija.

  VAIRĀK DOKUMENTU VIENĀ PASŪTĪJUMĀ - IZDEVĪGĀKAS NOTARIĀLĀ APLIECINĀJUMA CENAS

  Notariālais tulkojums (zem tulkojuma parakstās notārs)

  Cena par 1.dokumenta notariālo tulkojumu angļu, krievu, latviešu valodās 16,00 EUR +PVN par 1 lappusi (cenā neietilpst attiecīgās valodas tulkojums)

  Cena sākot no 2.dokumenta notariālo tulkojumu angļu, krievu, latviešu valodās 12,00 EUR +PVN par 1 lappusi
  (cenā neietilpst attiecīgās valodas tulkojums)

  Tulka paraksta notariālais apliecinājums (zem tulkojuma parakstās tulks, bet notārs apliecina tulka parakstu)

  Cena par 1.dokumenta tulka paraksta notariālo apliecinājumu latviešu valodā 23,00 EUR +PVN, pārējās valodās 30,00 EUR +PVN par 1 dokumentu

  Cena sākot no 2.dokumenta tulka paraksta notariālo apliecinājumu latviešu valodā 20,00 EUR +PVN, pārējās valodās 27,00 EUR +PVN par 1 dokumentu

  Kopijas notariālais apliecinājums

  Cena par vienas kopijas notariālo apliecinājumu 5,50 EUR +PVN

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.